De Tamboerijn naar Blijdorp

6 augustus 2010

Afgelopen woensdag, 4 augustus, was het wel heel erg rustig op peutergroep de Tamboerijn. Heel veel kindjes zijn lekker op vakantie en er kwamen die dag maar twee peuters naar het kinderdagverblijf. Reden voor de pedagogisch medewerksters om een uitstapje te maken met deze twee kinderen. Het is een dagje Blijdorp geworden!!

De dag begon gelijk al heel spannend, want we gingen met de bus. Voor één van de kinderen was het de eerste keer met de bus en wat gaat dat hard zeg!! Aangekomen op Zuidplein met de volgende bus, die ons keurig tot de ingang van de dierentuin bracht. Meteen toen we binnenkwamen zagen we al de mooie flamingo's.

En wat hebben we verder nog veel dieren gezien zeg! De giraffes, heel mooie visjes en haaien in het Oceanium, een ijsbeer, leeuwen, de olifanten met het pasgeboren baby-olifantje en Bokito liet ook goed merken dat hij er was! We keken onze ogen uit!

Tussen de middag hebben we heerlijk gesmuld van patatjes met een frikandel.

Na een lange dag rondlopen in de dierentuin, gingen we weer met de bus naar huis. De busrit was opeens voorbij... heel even hadden we onze ogen dicht en opeens stonden we alweer in Poortwijk!

Het was een hééél leuke dag!!!